Akční nabídky
Žádné články nejsou k dispozici.
Domovská stránka > Kariéra

Kariéra

         simple-briefcase-icon-bag-baggage-breafcase-brief-9

Chcete se stát součástí firmy ŠIMÁČEK - STAVBY, spol. s r.o.?

Pak nás neváhejte kontaktovat.
Nyní přijímáme i nevyžádané pracovní žádosti. Stačí jen zaslat váš životopis a název pozice, o kterou se ucházíte a my se vám ozveme co nejdříve, pokud bychom měli zájem o sjednání pracovního pohovoru.
Těšíme se na brzkou spolupráci s těmi z vás, kteří jsou motivováni odvést kvalitní práci a podpořit rozkvět naší rodinné stavební firmy.

OBSLUHA PÍSTOVÉHO ČERPADLA

ŠIMÁČEK-STAVBY, spol. s r.o.
hledá obsluhu pístového čerpadla na beton.

Chcete dělat v příjemném, kamarádském kolektivu? Tak přijďte mezi nás.

Náplň práce: Obsluha pístového čerpadla na beton (nový stroj)

Kvalifikace:

  • Řidičské oprávnění sk. C,B,E
  • Zaškolení na pístové čerpadlo – zajištěno

Požadujeme:

  • Vyučen, případně SŠ vzdělání
  • Zodpovědnost, samostatnost, vstřícnost k zákazníkům, flexibilitu, zručnost

             Nabízíme:

  • PP na dobu neurčitou
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Motivující ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Služební telefon
  • Firemní vůz

Nástup je možný v dubnu 2024.

V případě zájmu zašlete Váš životopis na email: obchod@simacek-stavby.cz.

Nebo volejte na tel: Dita Svobodová – 602 192 556.

Galerie

 Betonárka Betonárka Prodejní sklad kameniva a pískuAreál firmy Šimáček - Stavby s. r. o.
autodomíchávač šimáčekbagr-2bioplynová stanice šimáčekbiplynka šimáček
Hojozova Stráž realizace Šimáčekkamenivo šimáček stavbypožární zbrojnice šimáčekRD Točník realizace Šimáček
rodinný dům v Klatovech Šimáčekvodní elektrárna realizace šimáčekzamecnicke-prace-06.3074311390žulové kostky šimáček stavby
Vážení zákazníci,

Máme pro Vás několik důležitých informací:

  • V průběhu března máme odstávku betonárny. Beton bude opět k dostání od dubna 2024.
  • Od začátku března je u nás nově možné platit kartou.
  • Kameny a písky jsou v prodeji bez přerušení.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás.