Prodej kamene Plzeň

Nabízíme prodej kamene pro Plzeň a okolí. Vyberte si ze široké nabídky přírodního kameniva

Kámen je dokonalý přírodní materiál, který výborně odolává zubu času. Nabízíme široký výběr přírodního kamene pro potřeby stavebnictví i pro okrasu vaší zahrady.
Prodej kamenů

Kamenivo

Nabízíme tříděné kamenivo i kamennou drť, která se hodí do betonů, malt a různých omítkových směsí.
 

Kačírek

Různobarevný kačírek nedovolí plevelu růst tam, kde ho nechcete. Je ideální výplní na ostrůvky, předzahrádky i chodníčky. Drobný kačírek pak využijete na vyrovnání terénu. V nabídce máme kačírek tříděný i netříděný.
 

Okrasné kameny

Objemné kameny vyniknou na zahradě v kompozici i jako solitér. Každý kus je jedinečný svým tvarem i barvou. Kameny od nás se stanou ozdobou vaší zahrady. S uložením na místo vám pomůže jeřáb.
 

Žulové kostky i lomový žulový kámen

 
Žula je jedním z nejpevnějších a nejodolnějších přírodních materiálů. Nepravidelný žulový kámen má skvělé využití ve stavebnictví. Pravidelné žulové kostky se hodí pro chodníčky a na zpevnění cest.
Volvo (tahač) 28t

 

Objednejte si kámen s dopravou až k vám

Dovezeme objednaný kámen kamkoliv po celém Plzeňském kraji. K dispozici máme sklápěče pro dopravu kameniva i jeřáb pro lepší manipulaci s objemnějším kamenným solitérem.

Potřebujete poradit s výběrem kameniva nebo s jeho dopravou? Kontaktujte nás.

Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.